Paprasta gauti klientų AdWords

Google reklama

Paprasta gauti klientų:

+11229,43% reklamos grąžos rekordas (ROAS).    Latvija.    Įrankiai, technika.    SIA „Administrators“.         ||         +643,04% daugiau pardavimų.    Lietuva.    Žaidimų stalai.    UAB „Bilaro“.

Reklama internete - verslo partneriai
130 +
Verslo Klientų
9 +
Metus Rinkoje
27 + mln.
Parodymų Per Mėn.
7 +
Reklamos Platformos

Ar Jūsų poreikiai:

Paprasta gauti klientų internetu:

Darbo su Google reklama schema

Bendradarbiavimas pagrįstas meile, kūrybinėmis idėjomis, kruopščiu darbu, kuris veda į gerus rinkodaros rezultatus. Rinkites patikimą reklamos agentūrą!

Kodėl rinktis „Fortema“ Google Ads paslaugas?

Rinkitės patirtį ir patikimumą

9+ metai rinkoje

Jeigu reikia užtikrintų rinkodaros rezultatų, rinkitės patirtį. UAB „Fortema“ veikia nuo 2014 metų, be to reklamos specialistų patirtis siekia dar senesnius laikus.

Sertifikatai

Esame bene visų populiariausių reklamos platformų sertifikuoti specialistai. Visgi net ir turėdami sertifikatus, labiau save laikome praktikais.

Tarptautinė patirtis

Turime patirties dirbant įvairiuose kontinentuose ir įvairiose šalyse (daugiau nei 130+ klientų). O taip pat su skirtingų tipų projektais, nuo startuolių, iki bankinių, finansinių sistemų ar tiesiog nedidelių vietinių verslų.

El. parduotuvėms

El. parduotuvėms taikome reklamą – Google paieškoje, dinaminius paieškos skelbimus, remarketingą, RLSA, dinaminį remarketingą. O didelioms el. parduotuvėms – unikalius reklamos robotus.

Nestandartiniams projektams

Mobilios aplikacijos, didmenos projektai, naujų verslo rinkų užėmimas, naujienų portalai, vartotojų nuomonės formavimas per skirtingus reklamos lygius ar kiti nestandartiniai portalai.

Vietiniam verslui

Puikiai tinka vietinės reikšmės verslui – jeigu parduodate ar teikiate paslaugas viename mieste ar net keliais kilomentrais aplink jūsų prekybos vietą (pvz. fizinė gėlių parduotuvė, batų taisyklą ir kt.).

Mažiems puslapiams

Nepriklausomai kokio dydžio Jūsų verslas, Jūsų prekių klientai ieško Google paieškoje. Ši reklamos paslauga tinka kelias paslaugas ar prekes parduodantiems verslams (tiek fiziškai, tiek internetu).

Reklamos kaina Kaina

Google reklamos kaina

Taupantiems

Pradedantiems

nuo € 150 / Mėn.
Pagrindinės priemonės.
 • Google paieška
 • Pakartotinė rinkodara
 • Youtube reklama
 • Dinaminė reklama
 • Nestandartiniai sprendimai
 • „Premium“ privalumai
Populiariausia

Populiariausia

nuo € 250 / Mėn.
Dažniausiai taikomos priemonės.
 • Google paieška
 • Pakartotinė rinkodara
 • Youtube reklama
 • Dinaminė reklama
 • Nestandartiniai sprendimai
 • „Premium“ privalumai
„Premium“

Aukščiausia kokybė

nuo € 540 / Mėn.
Išplėstinės priemonės.
 • Google paieška
 • Pakartotinė rinkodara
 • Youtube reklama
 • Dinaminė reklama
 • Nestandartiniai sprendimai
 • „Premium“ privalumai
Klientų atsiliepimai Atiliepimai

Klientų žodis

Turėdami didesnę nei 9 metų patirtį rinkoje ir dirbdami su daugiau nei 130 klientų iš viso pasaulio, apie sėkmingą bendradarbiavimą, galime patvirtinti klientų atsiliepimai ir pasiektais rezultatais.

Dažniausiai užduodami klausimai apie Google reklamą:

Google reklamos kaina susideda iš dviejų dalių: reklamos biudžeto ir Google reklamos administravimo paslaugų. Konkurencingose nišose arba reklamuojant keliose šalyse, bus reikalingas didesnis reklamos biudžetas. Atitinkamas darbų kiekis – didesnė darbų kaina. Todėl priklausomai nuo Jūsų nišos ir poreikio pasiekti rinkos dalį – priklauso galutinė kaina. Išsamiau galite sužinoti susisiekę. Minimalus planas nuo € 150/mėn.

„Google Adwords Express“ – tai greitesnė ir paprastesnė reklamos platformos versija, su šiek tiek mažiau funkcijų. „Google Adwords“ yra senasis dabar vadinamos „Google Ads“ reklamos platformos pavadinimas.

Mažiau konkurencingose srityse, Google reklamos paspaudimas gali kainuoti nuo keliolikos euro centų, o ypač konkurencingose – net kelis eurus ir daugiau. Paspaudimo kainą nulemia skelbimų ir svetainės kokybė, o daugiausiai įtakos turi konkurencija. Kadangi reklamos pozicijos parduodamos aukciono principu.

Google Ads reklama rodoma – Google paieškoje, naujienų portaluose, mažesniuose ir vidutinio dydžio tinklapiuose, YouTube, Gmail aplinkoje (dabar – Discovery reklama). Yra galimybė rodyti reklamą trečiųjų šalių, partnerių svetainėse.

Iš ptaktikos esame paskaičiavę – jeigu siekiame didesnės reklamos grąžos (angl. ROI), norime gerinti pelningumo ar panašius rodiklius, rekomenduojame pasiekti iki 80% Google paieškų. Jeigu reklaminės kampanijos tikslas – žinomumo didinimas (tinka 90% ir daugiau). Reklamos biudžetas priklauso nuo rinkos dydžio, įmonės tikslų, verslo pelningumo ir kt. Pvz. labai smulkiems verslams gali būti taikomas kelių šimtų eurų biudžetas per mėnesį. O vidutinio dydžio ir dideliems verslams – keli tūkstančiai, keliasdešimt tūkstančių eurų per mėnesį ir daugiau.

Dažniausia ir bene pagrindinė priežastis – per mažas reklamos biudžetas. Tarkime, jei jūsų rinkos dydis 10 000 paieškų per mėnesį. Vidutinė paspaudimo kaina 0,20 € (CTR: 15%), o Jūsų biudžetas 150 €, tokiu atveju jūsų reklama bus matoma maždaug kas antram vartotojui (t.y. būsite rodomi maždaug 50% ieškančiųjų jūsų prekės ar paslaugos).

Google Ads reklamos sistema turi išmintingus algoritmus, kurie seka vartotojų elgesį, atlieka įvairias analizes ir sugeba atsekti nesąžiningų konkurentų veiksmus (šiuo atveju paspaudimus ant jūsų reklamos). Einamuoju metu jūs sumokėsite iš tokius paspaudimus, tačiau dažniausiai mėnesio gale, fiktyvių paspaudimų suma bus eliminuota ir ją vėl galėsite investuoti savo reklamai.

Reklamos skelbimai, kurie turi keletą antraščių ir aprašymo variantų, visas išnašas (telefono numerio, kainų, nuorodų plėtinius ir kt.) – dažniausiai yra efektyvesni. Reklamos skelbimų CTR (paspaudimų – parodymų santykio) rodiklį gerina kokybiški ir unikalūs aprašymai. Tekste paminint skaičius, informaciją, kas svarbiausia galutiniam klientui, bei skatinimo veikti tekstas (pvz. „skambinkite dabar“, „aptarnavimas 24/7“ ir kt.).

Daugiau Nei 130+ klientų Klientai

Keletas klientų

9+ Metai Rinkoje

Rinkitės Patikimą Reklamos Agentūrą