Reklamos agentūra » Google Ads » Kampanijos » Vaizdinės reklamos tinklo kampanijos » „Google“ vaizdinės reklamos tinklas ir vaizdiniai skelbimai

„Google“ vaizdinės reklamos tinklas ir vaizdiniai skelbimai

Vaizdinės reklamos tinklo kampanijos efektyviai pristato vizualiai įspūdingus skelbimus „Google“ vaizdinės reklamos tinkle. Tai paprastas būdas valdyti sudėtingus vaizdo reklamavimo parametrus ir didinti konversijas, pasiekiant įvairius vartotojų sluoksnius per skirtingus pirkimo ciklo etapus. Šios kampanijos leidžia jums platinti savo auditoriją ir pritraukti naujus klientus ne tik per paiešką, bet ir per daugybę svetainių, programų ir „Google“ priklausančių nuosavybių, tokių kaip „YouTube“ ir „Gmail“.

Privalumai

Kodėl naudinga taikyti vaizdinės reklamos tinklo reklamą:

 • Platus pasiekimas: Vaizdinės reklamos tinklo kampanijos leidžia pasiekti didelį auditorijos skaičių – daugiau nei 35 mln. svetainių, programų ir „Google“ nuosavybėse (pvz., „YouTube“ ir „Gmail“), išplečiant pasiekiamumą už „Google“ paieškos ribų.
 • Tikslinis kampanijų kūrimas: Galimybė padidinti pardavimus, potencialių klientų skaičių, svetainės srautą arba padidinti įmonės, produkto ar paslaugos žinomumą bei susidomėjimą.
 • Paprastas naudojimas: Vaizdinės reklamos tinklo kampanijose taikomi DI pagrįsti sprendimai, suteikiantys galimybę lengvai pasiekti geriausius rezultatus.
 • Optimizuotas taikymas: Raskite našiausius auditorijos segmentus, siekiant sutaupyti laiko ir padidinti našumą.
 • Išmanusis kainų siūlymas: DI naudojimas optimizuoja kainų siūlymus, siekiant sulaukti daugiau konversijų ir didesnės jų vertės.
 • Greita kampanijos kūrimo galimybė: Sukurkite kampaniją vos per kelias minutes, įvedę skelbimų kūrimo duomenis, ir sistema ras tinkamiausią MUK pasiūlymą.
 • Išmaniai optimizuojama: Vaizdinės reklamos tinklo kampanijos optimizuojamos per kelias dienas, naudojant „Google“ DI, siekiant didžiausio kampanijos našumo ir efektyvumo.

Taigi, norint pakartotinai pasiekti jūsų svetainės lankytojus arba pirkėjus arba tuos, kurie užėjo, bet nepirko ar tiesiog išplėsti standartinė paieškos kampaniją, puikus pasirinkimas 0 vaizdinės reklamos tinklas. Be to, čia reklamos formatas leidžia rodyti vizualią reklamą, o ne tik tekstinę, taip iš anksto pristatant savo prekę ar paslaugą vaizdo formatu.

Instrukcijos

Kaip sukurti vaizdinės reklamos tinklo kampaniją?

 1. Prisijunkite prie savo „Google Ads“ paskyros.
 2. Viršutiniame meniu spauskite Kampanijos.
 3. Pasirinkite Kampanijos.
 4. Spustelėkite pliuso mygtuką (+) ir pasirinkite Nauja kampanija.
 5. Pasirinkite pagrindinį tikslą: Pardavimas, Potencialūs klientai, Svetainės srautas, Prekės ženklo žinomumas ir pasiekiamumas, arba Kurti kampaniją nenaudojant tikslo, jei konkretaus tikslo neturite.
 6. Pasirinkite kampanijos tipą kaip Vaizdo tinklas.
 7. Pasirinkite kampanijos potipį: Įprasta Vaizdinės reklamos tinklo kampanija.
 8. Nurodykite įmonės svetainės URL.
 9. Įveskite kampanijos pavadinimą.
 10. Pasirinkite Tęsti.

Vaizdinės reklamos tinklo kampanijoje galite taikyti šiuos nustatymus: vietovių ir kalbų pasirinkimas, skelbimų kaitaliojimas, skelbimų tvarkaraštis, įrenginiai, turinio išskyrimai, dinaminiai skelbimai, pradžios ir pabaigos data, konversijos, biudžetas ir kainų pasiūlymo strategija ir kt.

Pastaba: pakeitimai vaizdinės reklamos tinkle pritaikomi per 12–24 val. ir ne chronologine tvarka. Todėl reikėtų atkreipti į tai dėmesį administruojant reklamines kampanijas.

Interaktyvūs vaizdo skelbimai – didesnis našumas

Vaizdinės reklamos tinklo kampanijose įgyvendinate didesnį skelbimų poveikį naudodami interaktyvius vaizdinius skelbimus. Tai leidžia jums įkelti įvairius išteklius, įskaitant vaizdus, antraštes, logotipus, vaizdo įrašus ir aprašus, o „Google“ DI automatiškai sugeneruos skelbimų derinius iš įvairių šaltinių, įskaitant svetaines, programas, „YouTube“ ir „Gmail“. Norint maksimaliai padidinti skelbimų efektyvumą, galite svarstyti galimybę įkelti penkis ar daugiau vaizdų, du ar daugiau logotipų, penkias antraštes, penkis aprašus ir net vaizdo įrašą. Tai suteikia jums plačią galimybę kurti įtraukiančius ir įvairius skelbimus, prisitaikant prie skirtingų auditorijų ir turinio tipų.

Naudingos nuorodos:

» Apie vaizdinius skelbimus ir „Google“ vaizdinės reklamos tinklą


Skaitykite daugiau („GDN reklama“):
Reklamos agentūra » Google Ads » Kampanijos » Vaizdinės reklamos tinklo kampanijos » „Google“ vaizdinės reklamos tinklas ir vaizdiniai skelbimai

Kaip padidinti pardavimus?

Susisiekite ir gaukite individualų pasiūlymą Jūsų verslui!