Reklamos agentūra » Žodynas » Pardavimai » Bendrinis prekės pavadinimas (Generic name)

Bendrinis prekės pavadinimas (Generic name)

Bendrinis prekės pavadinimas (Generic name) yra trumpas ir paprastas pavadinimas, skirtas nurodyti bendrąją prekės kategoriją ar savybes, o ne konkrečią prekės prekinį ženklą ar gamintoją. Tai leidžia vartotojams lengviau identifikuoti norimą produktą ar paslaugą, nepriklausomai nuo konkretaus gamintojo ar prekinio ženklo.

Bendrinio prekės pavadinimo esmė:
Bendrinis prekės pavadinimas nurodo prekės bendrą kategoriją ar savybes, taip palengvindamas vartotojams prekių ir paslaugų paiešką ir palyginimą.

Bendrinio prekės pavadinimo savybės:

Paprastumas: Bendriniai prekės pavadinimai dažnai yra paprasti ir trumpi, todėl lengvai įsimenami vartotojams. Pavyzdžiui:

  1. “Druskos tabletės” yra bendrinis pavadinimas, nurodantis prekės kategoriją ir naudojimo paskirtį, nepriklausomai nuo konkretaus gamintojo ar prekinio ženklo.
  2. „Krepšinio kamuolys“ apibūdina prekės paskirtį ir savybes, nepriklausomai nuo to, kas jį gamina ar prekiauja.

Nepririštas prie prekinio ženklo: Bendriniai prekės pavadinimai nenurodo konkrečių gamintojų ar prekinių ženklų, todėl leidžia vartotojams laisvai pasirinkti produktą pagal jų poreikius ir pageidavimus. Pavyzdžiui:

  1. „Kavos pupelės“ nurodo bendrąją produktų kategoriją, neatskleisdama konkrečių prekinių ženklų ar gamintojo.
  2. „Kūno losjonas su alyvuogių aliejumi“ apibūdina produktą pagal jo savybes, nepririšdamas prie konkrečios prekės prekinio ženklo.

Palyginimas: Vartotojams lengviau palyginti skirtingus produktus ir paslaugas, naudojant bendrinius pavadinimus, nes jie apibūdina bendrąją prekių kategoriją ar savybes. Pavyzdžiui:

  1. „Popieriaus servetėlės“ leidžia vartotojams lengviau rasti ir palyginti skirtingų gamintojų ir dydžių produktus.
  2. „Sportiniai bateliai“ nurodo bendrąją prekių kategoriją, leisdama vartotojams greitai atrasti ir palyginti skirtingų gamintojų prekes.

Bendrinis prekės pavadinimas yra svarbus įrankis rinkodaros strategijose, padedantis vartotojams lengviau identifikuoti ir pasirinkti norimus produktus ar paslaugas, nepriklausomai nuo konkretaus prekinio ženklo ar gamintojo. Tai padeda palengvinti vartotojų apsipirkimo procesą ir skatina didesnį produktų pasirinkimą.

Reklamos agentūra » Žodynas » Pardavimai » Bendrinis prekės pavadinimas (Generic name)

Kaip padidinti pardavimus?

Susisiekite ir gaukite individualų pasiūlymą Jūsų verslui!