Reklamos agentūra » Žodynas » Verslas » Vartotojas vartotojui (C2C – Consumer To Consumer)

Vartotojas vartotojui (C2C – Consumer To Consumer)

Vartotojas vartotojui (C2C – Consumer To Consumer) yra verslo modelis, kai individualūs vartotojai parduoda arba perka prekes ar paslaugas iš kitų vartotojų, neįtraukdami tarpininkų arba įmonių.

Vartotojo vartotojui modelio esmė:
Vartotojo vartotojui modelis skatina tiesioginį vartotojų sąveikavimą, leidžiant jiems pirkti, parduoti ar mainyti prekes ar paslaugas be įmonių įsikišimo.

Vartotojo vartotojui modelio privalumai:

Didelis pasirinkimas: Šis modelis suteikia vartotojams galimybę pasirinkti iš įvairių prekių ar paslaugų, kurias siūlo kiti vartotojai, o tai gali padidinti pasitenkinimą ir galimybę rasti reikalingą produktą.

  • Pavyzdys: „eBay“ platformoje vartotojai gali rasti įvairių prekių, nuo naudotos elektronikos iki unikalių rankų darbo dirbinių, parduodamų kitų vartotojų.

Konkurencija ir kainų mažinimas: Dėl didelio pasirinkimo ir konkurencijos kainos gali būti mažesnės, o tai yra naudinga vartotojams, siekiantiems gauti geriausią kainą.

  • Pavyzdys: „Etsy“ platformoje vartotojai gali rasti rankų darbo produktų iš daugybės pardavėjų ir palyginti kainas, kad rastų geriausią pasiūlymą.

Asmeninis sąveikavimas ir pasitikėjimas: Vartotojai gali tiesiogiai bendrauti su pardavėjais ar pirkėjais, sudarydami sandorius ir diskutuodami dėl detalių, kas gali padidinti pasitikėjimą ir patogumą.

  • Pavyzdys: „Facebook Marketplace“ leidžia vartotojams nemokamai parduoti ir pirkti prekes savo vietinėje bendruomenėje, bendraudami ir sudarę sandorius su kitais vartotojais.

Vartotojo vartotojui modelis yra naudingas vartotojams, siekiantiems parduoti ar pirkti įvairių prekių ir paslaugų, bei skatina asmeninį sąveikavimą ir pasitikėjimą tarp vartotojų. Tai suteikia vartotojams didesnę kontrolę ir pasirinkimo laisvę, taip pat galimybę gauti geriausią kainą.

Reklamos agentūra » Žodynas » Verslas » Vartotojas vartotojui (C2C – Consumer To Consumer)

Kaip padidinti pardavimus?

Susisiekite ir gaukite individualų pasiūlymą Jūsų verslui!