Reklamos agentūra » Žodynas » Verslas » Vartotojas verslui (C2B – Consumer To Business)

Vartotojas verslui (C2B – Consumer To Business)

Vartotojas verslui (C2B – Consumer To Business) yra verslo modelis, kai individualus vartotojas arba vartotojų grupė teikia paslaugas arba prekes verslui. Tai atvirkščiai nei tradicinis verslo modelis, kai verslas siūlo produktus ar paslaugas vartotojams.

Vartotojo verslui modelio esmė:
Vartotojo verslui modelis yra grindžiamas vartotojų iniciatyva ir pasiūlymu, kuriame jie siūlo savo gebėjimus, žinias ar paslaugas įmonėms.

Vartotojo verslui modelio privalumai:

Individualumo ir kūrybiškumo skatinimas: Šis modelis skatina vartotojus pasiūlyti savo unikalius gebėjimus ar idėjas verslui, kurios gali būti naudingos įmonėms.

  • Pavyzdys: „Upwork“ platformoje vartotojai gali siūlyti savo laisvai samdomo darbuotojo paslaugas, tokias kaip dizainas, rašymas, programavimas, verslo konsultavimas ir kt. Visą tai teikti įmonėms arba individualiems asmenims.

Didelis pasirinkimas ir konkurencija: Įmonės gali pasirinkti iš įvairių vartotojų siūlomų paslaugų ar produktų, o tai skatina didesnę konkurenciją ir geresnes kainas.

  • Pavyzdys: „Fiverr“ platformoje vartotojai siūlo įvairias paslaugas, pradedant nuo dizaino ir rašymo iki programavimo ir verslo konsultacijų, leisdami įmonėms pasirinkti labiausiai jiems tinkamą pasiūlymą.

Lankstumas ir efektyvumas: Vartotojas verslui modelis leidžia įmonėms greitai ir efektyviai pasinaudoti individualių vartotojų unikaliais gebėjimais ar pasiūlymais, taip sutaupant laiką ir resursus.

  • Pavyzdys: Įmonė, turinti staigų dizaino poreikį, gali pasinaudoti vartotojo verslui platforma ir greitai rasti dizainerį, atitinkantį jų poreikius ir galintį dirbti tiesiogiai su jais, be tarpininkų.

Vartotojas verslui modelis yra naujoviškas požiūris į verslo ir vartotojų sąveiką, kuris skatina vartotojų įsitraukimą ir bendradarbiavimą su įmonėmis, tuo pat metu suteikdamas įmonėms galimybę greitai ir lanksčiai pasinaudoti individualių vartotojų pasiūlymais.

Reklamos agentūra » Žodynas » Verslas » Vartotojas verslui (C2B – Consumer To Business)

Kaip padidinti pardavimus?

Susisiekite ir gaukite individualų pasiūlymą Jūsų verslui!