Klientas

ZaidimuStalai.Lt

Paslaugos

Google reklama

Raktažodžiai

Google reklamos paslaugos

Pardavimų pajamos iš „Google“ reklamos - ZaidimuStalai.lt projektui: +643,04%

Iššūkis ir problema

Ilgus metus veikianti elektroninė paduotuvė, kurios pardavimai stabiliai nesikeičia. Norint stiprinti padėtį rinkoje ir didinti verlo apyvartą, pelningumą – ieškoma naujų rinkodaros premonių, kurios padėtų pasiekti išsikeltus tikslus.

Sprendimas

Pritaikytos unikalios „Fortema“ reklamos metodikos, priemonės ir strategija – „Google“ reklama elektroninėms parduotuvėms. Atlikus išsamią analizę, nustatytos vietos, kurias reikalinga optimizuoti. Panaudojus ilgametę patirtį ir žinias – pasiektas +643,04% pajamų augimas iš „Google Ads“. Vėliasniame bendradarbiavimo laikotarpyje dar ne kartą peržengtas pardavimų rekordas!

Laimingas klientas

Patenkintas klientas - tapo ilgalaikiu klientu.

+643,04% pajamos

Pardavimų pajamos iš „Google“ reklamos: +643,04%

Kliento rekomendacija

Patenkintas klientas - rekomenduoja „Fortema“ reklamos agentūrą.

Kliento rekomendacija

Bendradarbiaudami su UAB „Fortema“ jau per tris mėnesius pasiekėme ženkliai geresnius pardavimų rezultatus bei pozicijas rinkoje, o tolesni mėnesiai dar aukščiau šovė į viršų vis gerindami prieš tai buvusį rezultatą (viso pardavimų pajamos „Google“ reklamos dalyje padidėjo +643,04%), tuo pačiu ir mažindami bendrą konversijos kainą (per pusmetį sumažėjo -32%). Džiaugiamės bendradarbiavimu ir rekomenduojame šią įmonę kaip sėkmingą „Google“ reklamos verslo partnerį.