Reklamos agentūra » FaceBook reklama » FaceBook vaizdo transliacijos naujienos – naujos reklamos galimybės

FaceBook vaizdo transliacijos naujienos – naujos reklamos galimybės

Norint pasiekti kuo didesnę auditoriją (angl. Reach), bene pigiausia reklama – FaceBook video reklama. Tai pigus įsitraukimas ir pigios video reklamos peržiūros. Kai kurie drąsesni verslai ar asmenys imasi ir sekančio žingsnio – transliacijos gyvai (angl. live video).

Koks privalumas transliacijų gyvai? Tai interaktyvi komunikacija realiu laiku. Ši priemonė efektyvi, leidžia pasiekti plačias auditorijas ir gyvuoju laikotarpiu įtraukti vartotojus į komunikaciją. Deja, dažnas verslas nedrįsta naudoti šios priemonės, nes nori būti užtikrinti, jog pasirodys profesionaliai ir vaizdas bus kokybiškas.

2018 spalio 2 d. FaceBook pristatė video transliacijų naujienas. Šios naujienos iš esmės leis išspręsti „nedrąsiųjų“ problemas. FaceBook pristato „Premjeras“ (angl. Premieres). Naujos Premjerų galimybės:

  1. Iš anksto įrašyta transliacija. Tai Premjerų funkcija, leidžianti perduoti iš anksto paruoštą, kokybišką vaizdą (video). Kartu su šia funkcija lieka visos senosios transliacijų funkcijos.
  2. Apklausos gyvai. Puiki naujiena įtraukti vartotojus ir įvertinti jų nuomonę. Įsivaizduokite, jog paleidžiate iš anksto įrašytą transliaciją, kurioje palyginami keli produktai, transliacijos metu galite įterpti apklausą ir sužinoti kurį produktą žiūrovai vertina labiau arba kuris produktas jiems labiau patiko ir kt.
  3. Geriausi fanai. Aktyviausi puslapio fanai bus pažymėti žvaigždute. Tai papildomas paskatinimas vartotojams komunikuoti. Jūsų verslo socialiniai ambasadoriai tampa pastebimesni, tai paskatinimas įsitraukti ir kitiems. Ši funkcija veiks fanų puslapiams, kuriuose yra daugiau nei 10 000 vartotojų.

Kaip tai panaudoti praktikoje?
Iš anksto paruoštas vaizdo reportažų ciklas, pvz. 10 video įrašų, su cikliška video transliacija, pvz. kartą per savaitę. Įsitraukimui skatinti – sukuriamos apklausos gyvai. Na ir kad viskas veiktų sklandžiai, mums reikės srauto, todėl pajungiame FaceBook reklamą. Rezultate turime – kokybiškas transliacijas gyvai, „Story telling“ reklamą per 10 vaizdo įrašų ciklą ir gerą vartotojų įsitraukimą.

Reklamos agentūra » FaceBook reklama » FaceBook vaizdo transliacijos naujienos – naujos reklamos galimybės

Kaip padidinti pardavimus?

Susisiekite ir gaukite individualų pasiūlymą Jūsų verslui!