Reklamos agentūra » Žodynas » Facebook reklama » „Meta“ antrinės įmonės

„Meta“ antrinės įmonės

„Meta“ antrinės įmonės yra bendrovės ar organizacijos, kurios yra tiesioginės „Meta“ platformos naudotojos arba naudojamos kaip partneriai. Šios antrinės įmonės pasinaudoja „Meta“ platformos teikiamomis galimybėmis, kad sukurtų, plėtotų arba tobulintų savo produktus, paslaugas arba aplikacijas. „Meta“ dažnai užtikrina programinės įrangos sąsajas ir API (programavimo sąsają), leisdama antrinėms įmonėms integruoti savo produktus su „Meta“ platforma.

„Meta“ API (Programavimo sąsaja): Tai yra programinė sąsaja, leidžianti dviems skirtingiems programinės įrangos blokams sąveikauti ir keistis informacija.

„Meta“ antrinių įmonių partnerystė suteikia jiems galimybę pasiekti didelį naudotojų ratą, naudojantis „Meta“ platformos populiarumu. Šios partnerystės gali būti naudingos tiek pačiai „Meta“ platformai, tiek antrinėms įmonėms, kurios gali pasiekti naują auditoriją ir klientus. Bendradarbiavimas su antrinėmis įmonėmis yra svarbus elementas kuriant įvairius skaitmeninius produktus ir paslaugas, kurios gali suteikti pridėtinę vertę „Meta“ ekosistemai.

„Meta“ įmonės

„Meta Platforms, Inc.“ ir „Meta Platforms Ireland Limited“ valdo įvairias įmones, kiekviena su savo funkcijomis ir paslaugų teikimo sąlygomis. Šios įmonės bendrai veikia su tikslu palengvinti, palaikyti ir integruoti savo veiklą bei tobulinti teikiamas paslaugas. Jei norite sužinoti daugiau apie „Meta“ įmonių privatumo politiką ir asmenų duomenų tvarkymą, paspauskite žemiau esančias nuorodas:

Šios nuorodos suteiks jums išsamesnes įžvalgą į kiekvienos įmonės privatumo politiką bei tai, kaip jos tvarko jūsų asmeninę informaciją.

„Meta“ įmonės produktai

„Meta“ įmonės produktai, žinomi kaip „Meta“ produktai, apima įvairius produktus, teikiamus ir kitų „Meta“ valdomų įmonių, tokių kaip „WhatsApp“, „Meta VR“ (naudojant „Meta Quest“ paskyrą), „Novi“, „Viewpoints“ ir „Meta CrowdTangle“, įskaitant jų interneto svetaines, produktus ar programas.

  1. „WhatsApp“
  2. „Meta VR“ (naudojant „Meta Quest“ paskyrą)
  3. „Novi“
  4. „Viewpoints“
  5. „Meta CrowdTangle“

Administruojant „Facebook“ reklamą, pastebime, kad kitas produktas, kuris plačiai taikomas ir naudojamas reklamoje yra socialinis tinklas „Instagram“.

Reklamos agentūra » Žodynas » Facebook reklama » „Meta“ antrinės įmonės

Kaip padidinti pardavimus?

Susisiekite ir gaukite individualų pasiūlymą Jūsų verslui!