Reklamos agentūra » Žodynas » Reklama » Socialinė komercija (Social Commerce)

Socialinė komercija (Social Commerce)

Socialinė komercija (Social Commerce) yra internetinės prekybos forma, kuri integruoja socialinius tinklus į prekybos procesą. Ši sąvoka apibūdina būdą, kuriuo verslai naudoja socialinius tinklus kaip platformas, kuriose vartotojai gali naršyti, dalintis nuomonėmis, rekomendacijomis ir net tiesiogiai pirkti produktus ar paslaugas.

Socialinės komercijos principas:
Socialinė komercija siekia išnaudoti bendruomeniškumo ir tarpusavio pasitikėjimo elementus, leisdamas vartotojams aktyviai dalyvauti pardavimų procese, dalintis produktų atsiliepimais, rekomendacijomis ir nuotraukomis.

Socialinės komercijos privalumai: Ši prekybos forma padeda verslams sukurti glaudesnį ryšį su savo klientais, didina prekių ar paslaugų matomumą ir skatina vartotojų dalyvavimą.

Socialinių prekybos formų pavyzdžiai:
Atsiliepimų ir rekomendacijų platformos: Internetinės platformos, kuriose vartotojai gali dalintis savo patirtimi, palikti atsiliepimus ir rekomendacijas apie produktus ar paslaugas.
Apsipirkimų bendruomenės: Socialinės grupės ar bendruomenės, kuriose vartotojai dalinasi prekių nuotraukomis, patarimais ir pasiūlymais.
„Pirkti“ mygtukai socialiniuose tinkluose: Tiesioginiai pirkimo mygtukai socialiniuose tinkluose, leidžiantys vartotojams pirkti produktus tiesiai iš socialinių tinklų.
Interaktyvios reklamos: Reklamos, kurios kviečia vartotojus aktyviai dalyvauti, komentuoti, dalintis ir pirkėjams suteikia galimybę pirkti tiesiogiai iš reklamos.

Socialinė komercija yra dinamiškas ir sparčiai augantis prekybos modelis, kuris pasitelkia socialinių tinklų įtaką ir bendruomeniškumą prekybos procese. Dažnai tokiame procese dalyvauja ir vartotojų sukurtas turinys (UGC).

Reklamos agentūra » Žodynas » Reklama » Socialinė komercija (Social Commerce)

Kaip padidinti pardavimus?

Susisiekite ir gaukite individualų pasiūlymą Jūsų verslui!