Reklamos agentūra » Žodynas » Nuomonės formuotojai (influencers) » Paklausos kūrimas (Demand Generation)

Paklausos kūrimas (Demand Generation)

Paklausos kūrimas (Demand Generation) yra rinkodaros strategija, skirta skatinti vartotojų susidomėjimą įmonės produktais ar paslaugomis. Ši strategija fokusuojasi ne tik į tiesioginį pardavimą, bet ir į potencialių klientų informavimą, švietimą ir suinteresavimą, siekiant sukurti ilgalaikius santykius su klientais.

Paklausos kūrimo formulė:
Demand Generation = Marketingo kampanijos + Turinio kūrimas + Renginių organizavimas.

Marketingo kampanijos – tai struktūrizuotos veiklos, kurios turi tikslą sukurti paklausą ir pritraukti dėmesį įmonės produktams ar paslaugoms.
Turinio kūrimas – tai proceso dalis, kuriant įvairų turinį, kaip straipsnius, vaizdo įrašus, infografikus ir kt., kad būtų pritraukta, informuota ir sudominta auditorija.
Renginių organizavimas – tai veikla, kuria siekiama tiesioginio sąveikavimo su klientais per įvairius renginius, tokius kaip seminarai, „webinarai“ ar konferencijos.

Domina paklausos kūrimas su rinkodaros priemonėmis?

Susisiekite!

Paklausos kūrimas padeda įmonei sukurti potencialių klientų poreikius, užmegzti ryšį su jais ir paversti juos konvertuojančiais klientais. Tai yra svarbus procesas, kuris skatina ilgalaikį verslo augimą ir klestėjimą.

Reklamos agentūra » Žodynas » Nuomonės formuotojai (influencers) » Paklausos kūrimas (Demand Generation)

Kaip padidinti pardavimus?

Susisiekite ir gaukite individualų pasiūlymą Jūsų verslui!