Reklamos agentūra » Žodynas » Reklama » Kiekybiniai duomenys (Quantitative Data)

Kiekybiniai duomenys (Quantitative Data)

Kiekybiniai duomenys (Quantitative Data) yra statistiniai duomenys, kurie išreiškiami skaičiais ir matematinėmis reikšmėmis, leidžiančiomis atlikti matematinius skaičiavimus ir analizę. Šie duomenys yra išmatuojami arba apskaičiuojami ir gali būti panaudoti norint gauti tikslų kiekį arba matavimą.

Pavyzdys:
Kiekybiniai duomenys apie pardavimus gali apimti vienetų skaičių, pardavimų sumažėjimą ar padidėjimą procentais, klientų skaičių ir kitus skaičių pagrindu išreikštus rodiklius.

Svarba:

  • Matematinių analizių galimybės: Kiekybiniai duomenys suteikia galimybę atlikti įvairias matematines analizes, įskaitant vidurkio skaičiavimus, standartinius nuokrypius, korliacijas ir kitus statistinius metodus.
  • Tikslumas ir objektyvumas: Šie duomenys dažnai laikomi objektyviais, nes jie grindžiami skaičiais ir matematika, kas gali sumažinti subjektyvumo įtaką analizei.
  • Sprendimų pagrindimas: Kiekybiniai duomenys suteikia tvirtą pagrindą verslo arba kitų sričių sprendimams, nes jie yra konkretūs, išmatuojami ir lengvai interpretuojami.

Kiekybiniai duomenys yra esminiai daugelyje sričių, įskaitant verslą, mokslą, sveikatą ir kitas disciplinas, kurios remiasi tiksliais ir išmatuojamais duomenimis.

Reklamos agentūra » Žodynas » Reklama » Kiekybiniai duomenys (Quantitative Data)

Kaip padidinti pardavimus?

Susisiekite ir gaukite individualų pasiūlymą Jūsų verslui!