MOFU

MOFU (angl. middle of the funnel) – tai rinkodaros strategijos etapas, kuris koncentruojasi į jau susidomėjusius potencialius klientus ir siekia paversti juos į įsipareigojusius arba galimus pirkėjus. Šis etapas seka po TOFU ir prieš BOFU. MOFU siekia stiprinti santykius su klientais, suteikti jiems daugiau informacijos apie jūsų prekes ar paslaugas, skatinti juos imtis konkrečių veiksmų, tokių kaip užsakymai.

MOFU yra rinkodaros strategijos etapas, kuriame siekiama transformuoti susidomėjusius potencialius klientus į įsipareigojusius arba galimus pirkėjus.

Pagrindinis tikslas. MOFU etape yra užtikrinti, kad potencialūs klientai toliau domėtųsi jūsų produktais ar paslaugomis ir būtų pasirengę imtis konkrečių veiksmų, tokių kaip pardavimai ar užsakymai. Tai yra svarbus žingsnis link klientų konversijos ir ilgalaikio santykių su jais kūrimo.

Naudojimas. MOFU strategija gali būti naudojama įvairiais būdais:

  • Teikiant išsamesnę informaciją apie jūsų prekes ar paslaugas, kad būtų skatinamas potencialių klientų susidomėjimas ir pasitikėjimas jumis.
  • Plačiau aptariant jūsų produktų ar paslaugų privalumus, taikymo atvejus ir klientų atsiliepimus, kad būtų paskatinti potencialūs klientai imtis veiksmų.
  • Pasiūlydami specialius pasiūlymus, nuolaidas arba pristatymus, kad būtų skatinami potencialūs klientai pereiti prie veiksmų.

MOFU strategijos vykdymas:
MOFU strategija gali būti įgyvendinama per įvairias rinkodaros priemones, įskaitant:

  1. El. pašto marketingą: siunčiant tinkamu laiku pritaikytus laiškus, kurie skatina potencialius klientus imtis konkrečių veiksmų arba pasinaudoti pasiūlymais.
  2. Pakartotinę rinkodarą: vėl kuriama sąveika su lankytojais, kurie jau buvo susidomėję jūsų svetaine ar produktu, siekiant juos paversti į klientus.
  3. Skatinimo akcijas: kuriamos specialios akcijos ar pristatymai, kad būtų paskatinti potencialūs klientai greičiau imtis veiksmų.

MOFU analizė ir vertinimas:
Svarbu stebėti ir analizuoti MOFU strategijos efektyvumą, remiantis tokiais rodikliais kaip konversijos lygis, klientų įsipareigojimų ar užsakymų skaičius ir kt. Remiantis gautais duomenimis, galima tobulinti MOFU strategiją ir padidinti jos efektyvumą pritraukiant ir konvertuojant klientus.

Pavyzdys:

Internetinė svetainė – valymo paslaugos. MOFU strategijos dalis gali būti nemokamo įrankio ar vadovo atsisiuntimas, kuris padėtų potencialiam klientui geriau suprasti, kaip tinkamai valyti skirtingus paviršius ar pasirinkti tinkamą valymo įrangą. Šis turinys suteiktų potencialiam klientui vertingą informaciją ir parodytų jūsų įmonę kaip ekspertus šioje srityje, o taip pat skatintų juos imtis konkrečių veiksmų.

Kaip padidinti pardavimus?

Susisiekite ir gaukite individualų pasiūlymą Jūsų verslui!