Klientų atsiliepimai „Fortema“ Atsiliepimai

Klientų žodis

Turėdami didesnę nei 10 metų patirtį rinkoje ir dirbdami su daugiau nei 130 klientų iš viso pasaulio, apie sėkmingą bendradarbiavimą, galime patvirtinti klientų atsiliepimai ir pasiektais rezultatais.

Manta Dargė
Manta Dargė 🇱🇹 MB „Mylimukas“ direktorė
Ačiū už atsakingumą, kruopštumą, orientaciją į rezultatą, profesionalias konsultacijas. Mylimukai dėkingi už pagalbą!
Julius Baltrėnas
Julius Baltrėnas 🇱🇹 UAB „Bilaro“ direktorius
Bendradarbiaudami su UAB „Fortema“ jau per tris mėnesius pasiekėme ženkliai geresnius pardavimų rezultatus bei pozicijas rinkoje, o tolesni mėnesiai dar aukščiau šovė į viršų vis gerindami prieš tai buvusį rezultatą (viso pardavimų pajamos „Google“ reklamos dalyje padidėjo +643,04%), tuo pačiu ir mažindami bendrą konversijos kainą (per pusmetį sumažėjo -32%). Džiaugiamės bendradarbiavimu ir rekomenduojame šią įmonę kaip sėkmingą „Google“ reklamos verslo partnerį.
Andrius Džiaugys
Andrius Džiaugys 🇪🇺🇱🇹 „Nogrid“ priklauso įmonių grupei, kuri užima 50-ą vietą pagal saulės elektrinių portfelių dydį Europoje („Solarplaza“, 2020 m.).
„Fortema“ parodė išskirtinį profesionalumą optimizuojant verslą, strateginę rinkodarą ir plėtrą. Džiaugiamės pasirinkę šiuos profesionalius partnerius. Galime rekomenduoti kaip visiškai patikimą ir kokybišką įmonę. „Fortema“ pritaikyti sprendimai, leido mums padidinti įmonės pardavimus, optimizuoti įmonės procesus ir pradėti efektyviai matuoti rezultatus.
Gintaras Naviera
Gintaras Naviera 🇱🇹 UAB "Šviesos technologijos" direktorius
Turime kokybiškus produktus ir apšvietimo sprendimus. Prieš tai patys darėme marketingą, tačiau ši įmonė pranoko lūkesčius ir dabar su tuo pačiu rinkodaros biudžetu, gauname apie 5 kartus daugiau užklausų.
Bendradarbiavimas

Ar jus domina?

✓ Efektyvi reklama internete ir padidinti pardavimus?
✓ Esate sąžiningas verslas ir ieškote tokios pat reklamos agentūros?
✓ Kokybiškos ir skaidrios ataskaitos?
✓ Sugebate laiku atsiskaityti už paslaugas ir norite laiku atliktų darbų?
Darbas su reklamos agentūra