Paprasta gauti klientų Google Ads

„Google“ reklama

Paprasta gauti klientų:

+11229,43% reklamos grąžos rekordas (ROAS).    Latvija.    Įrankiai, technika.    SIA „Administrators“.         ||         +643,04% daugiau pardavimų.    Lietuva.    Žaidimų stalai.    UAB „Bilaro“.

Reklama internete - verslo partneriai
130 +
Verslo Klientų
10 +
Metų Rinkoje
27 + mln.
Parodymų Per Mėn.
7 +
Reklamos Platformos

Ar Jūsų poreikiai:

Paprasta gauti klientų internetu su „Google“ reklama:

„Google“ reklamos paslaugos
Darbo su Google reklama schema

Bendradarbiavimas pagrįstas meile, kūrybinėmis idėjomis, kruopščiu darbu, kuris veda į gerus rinkodaros rezultatus. Rinkites patikimą reklamos agentūrą!

Kodėl rinktis „Google Ads“ iš „Fortema“?

Rinkitės patirtį ir patikimumą

10+ metų rinkoje

Jeigu reikia užtikrintų rinkodaros rezultatų, rinkitės patirtį. UAB „Fortema“ veikia nuo 2014 metų, be to reklamos specialistų patirtis siekia dar senesnius laikus.

Sertifikatai

Esame bene visų populiariausių reklamos platformų (įskaitant „Google Ads“) sertifikuoti specialistai. Visgi net ir turėdami sertifikatus, labiau save laikome praktikais.

Tarptautinė patirtis

Turime patirties dirbant įvairiuose kontinentuose ir įvairiose šalyse (daugiau nei 130+ klientų). O taip pat su skirtingų tipų projektais, nuo startuolių, iki bankinių, finansinių sistemų ar tiesiog nedidelių vietinių verslų.

El. parduotuvėms

El. parduotuvėms taikome reklamą – „Google“ paieškoje, dinaminius paieškos skelbimus, remarketingą, RLSA, dinaminį remarketingą. O didelioms el. parduotuvėms – unikalius reklamos robotus.

Nestandartiniams projektams

Mobilios aplikacijos, didmenos projektai, naujų verslo rinkų užėmimas, naujienų portalai, vartotojų nuomonės formavimas per skirtingus reklamos lygius ar kiti nestandartiniai portalai.

Vietiniam verslui

Puikiai tinka vietinės reikšmės verslui – jeigu parduodate ar teikiate paslaugas viename mieste ar net keliais kilomentrais aplink jūsų prekybos vietą (pvz. fizinė gėlių parduotuvė, batų taisyklą ir kt.).

Mažiems puslapiams

Nepriklausomai kokio dydžio Jūsų verslas, Jūsų prekių klientai ieško „Google“ paieškoje. Ši reklamos paslauga tinka kelias paslaugas ar prekes parduodantiems verslams (tiek fiziškai, tiek internetu).

Reklamos kaina Reklamos kaina

„Google“ reklamos kaina

Taupantiems

Pradedantiems

nuo € 150 / Mėn.
Pagrindinės priemonės.
 • „Google“ paieška
 • Pakartotinė rinkodara
 • „YouTube“ reklama
 • Dinaminė reklama
 • Nestandartiniai sprendimai
 • Tarptautinės rinkos
 • „Premium“ privalumai
Populiariausia

Populiariausia

nuo € 250 / Mėn.
Dažniausiai taikomos priemonės.
 • „Google“ paieška
 • Pakartotinė rinkodara
 • „YouTube“ reklama
 • Dinaminė reklama
 • Nestandartiniai sprendimai
 • Tarptautinės rinkos
 • „Premium“ privalumai
„Premium“

Aukščiausia kokybė

nuo € 540 / Mėn.
Išplėstinės priemonės.
 • „Google“ paieška
 • Pakartotinė rinkodara
 • „YouTube“ reklama
 • Dinaminė reklama
 • Nestandartiniai sprendimai
 • Tarptautinės rinkos
 • „Premium“ privalumai
Klientų atsiliepimai Atiliepimai

Klientų žodis

Turėdami didesnę nei 10 metų patirtį rinkoje ir dirbdami su daugiau nei 130 klientų iš viso pasaulio, apie sėkmingą bendradarbiavimą, galime patvirtinti klientų atsiliepimais ir pasiektais rezultatais.

Dažniausiai užduodami klausimai apie „Google“ reklamą:

„Google“ reklamos kaina susideda iš dviejų dalių: „Google“ reklamos administravimo paslaugų (nuo € 150/mėn.) ir reklamos biudžeto. Konkurencingose nišose arba reklamuojant keliose šalyse, bus reikalingas didesnis reklamos biudžetas. Atitinkamas darbų kiekis – didesnė darbų kaina. Todėl priklausomai nuo Jūsų nišos ir poreikio pasiekti rinkos dalį – priklauso galutinė kaina. Išsamiau galite sužinoti susisiekę.

„Google Adwords Express“ – tai greitesnė ir paprastesnė reklamos platformos versija, su šiek tiek mažiau funkcijų. „Google Adwords“ yra senasis dabar vadinamos „Google Ads“ reklamos kampanijų ir platformos pavadinimas.

Mažiau konkurencingose srityse, „Google“ reklamos paspaudimas gali kainuoti nuo keliolikos euro centų, o ypač konkurencingose – net kelis eurus ir daugiau. Paspaudimo kainą nulemia skelbimų ir svetainės kokybė, o daugiausiai įtakos turi konkurencija. Kadangi reklamos pozicijos parduodamos aukciono principu.

„Google Ads“ reklama rodoma – „Google“ paieškoje, naujienų portaluose, mažesniuose ir vidutinio dydžio tinklapiuose, „YouTube“, „GMail“ aplinkoje (dabar – „Discovery“ reklama). Yra galimybė rodyti reklamą trečiųjų šalių, partnerių svetainėse.

Iš ptaktikos esame paskaičiavę – jeigu siekiame didesnės reklamos grąžos (angl. ROI), norime gerinti pelningumo ar panašius rodiklius, rekomenduojame pasiekti iki 80% „Google“ paieškų. Jeigu reklaminės kampanijos tikslas – žinomumo didinimas (tinka 90% ir daugiau). Reklamos biudžetas priklauso nuo rinkos dydžio, įmonės tikslų, verslo pelningumo ir kt. Pvz. labai smulkiems verslams gali būti taikomas kelių šimtų eurų biudžetas per mėnesį. O vidutinio dydžio ir dideliems verslams – keli tūkstančiai, keliasdešimt tūkstančių eurų per mėnesį ir daugiau.

Dažniausia ir bene pagrindinė priežastis – per mažas reklamos biudžetas. Tarkime, jei jūsų rinkos dydis 10 000 paieškų per mėnesį. Vidutinė paspaudimo kaina 0,20 € (CTR: 15%), o Jūsų biudžetas 150 €, tokiu atveju jūsų reklama bus matoma maždaug kas antram vartotojui (t.y. būsite rodomi maždaug 50% ieškančiųjų jūsų prekės ar paslaugos).

„Google Ads“ reklamos sistema turi išmintingus algoritmus, kurie seka vartotojų elgesį, atlieka įvairias analizes ir sugeba atsekti nesąžiningų konkurentų veiksmus (šiuo atveju paspaudimus ant jūsų reklamos). Einamuoju metu jūs sumokėsite iš tokius paspaudimus, tačiau dažniausiai mėnesio gale, fiktyvių paspaudimų suma bus eliminuota ir ją vėl galėsite investuoti savo reklamai.

„Google“ skelbimai, kurie turi keletą antraščių ir aprašymo variantų, visas išnašas (telefono numerio, kainų, nuorodų plėtinius ir kt.) – dažniausiai yra efektyvesni. Reklamos skelbimų CTR (paspaudimų – parodymų santykio) rodiklį gerina kokybiški ir unikalūs aprašymai. Tekste paminint skaičius, informaciją, kas svarbiausia galutiniam klientui, bei skatinimo veikti tekstas (pvz. „skambinkite dabar“, „aptarnavimas 24/7“ ir kt.).

Daugiau Nei 130+ klientų Klientai

Keletas klientų

10+ Metų Rinkoje

Rinkitės Patikimą Reklamos Agentūrą