„Google“ reklama efektyvi, nes:


Google reklama – efektyvi reklama internete. Net jeigu Jūsų verslas labai smulkus, Jūsų produktų potencialūs klientai vis tiek ieško per Google! Todėl jei netaikote Google reklamos, savo klientus atiduodate konkurentams!
Reklama internete - verslo partneriai
Kas svarbu?
Smulkus verslas dažnai mėgsta rinktis pigiausias paslaugas, bet iš to galiausiai susiduriama su tuo, jog paslaugos atliekamos nekokybiškai – kažkas pamiršta, kažkas neatlikta arba kažkas netaikoma Google reklamoje, kas turėtų būti taikoma… Jeigu norite gerų rezultatų, Jums reikia kokybiškos palsaugos ir patikimos reklamos agentūros. Taip net ir mažesnis reklamos biudžetas, šiek tiek brangesnis reklamos administravimas duos Jums didesnę naudą!
** pvz. ar sumokėjus reklamos agentūrai 50 EUR per mėnesį už reklamos administravimą, Jūs tikitės, jog tai didelis svertas agentūrai? Kaip gali būti suteikia profesionali paslauga už tokią sumą? Norint buhalteriškai išsimokėti šią sumą per atlyginimą, nuskaičiuokime +-50-60% mokesčių, išminusuokime tai, jog už sąskaitų adminisravimą reikia mokėti buhalterei arba buhalterijos įmonei. Tai iš šių 50 EUR pačiai įmonei gal liks +-15 EUR? Ar tikimasi, kad už 1 – 2 kartų pietūs kavinėje (15 EUR) Jūs rasite profesionaliai dirbančią reklamos agentūrą, kuri sąžiningai ir profesionaliai sieks maksimalių rezultatų? Taigi… Pigi reklama internete, nebūtinai reiškia efektyvi reklama. Geriau rinktis profesionaliai paslaugas teikiančią įmonę, kuri su tuo pačiu reklamos biudžetu pasieks aukštų rezultatų,

Google Reklama – kaip pasiekti geriausių rezultatų:

Nepriklausomai kokio dydžio Jūsų verslas, Jūsų prekių klientai ieško Google paieškoje. Google reklamos paslauga tinka kelias paslaugas ar prekes parduodantiems verslams (tiek fiziškai, tiek internetu).

Su kokiais iššūkiais susiduria smulkus verslas taikant Google reklamą?

Google reklamos problemos smulkiam verslui:
Google reklamos sprendimo būdai:

Domina Google reklama? Skambinkite: +370 616 15038

9+ Metai Rinkoje

Rinkitės Patikimą Reklamos Agentūrą