Reklamos agentūra » Žodynas » Google Ads » Google reklamos aukciono strategijos (Google Ad Bidding Strategies)

Google reklamos aukciono strategijos (Google Ad Bidding Strategies)

Google reklamos aukciono strategijos (Google Ad Bidding Strategies) yra planai ir taktikos, kurias reklamos savininkai naudoja nustatydami sumas, kurias jie yra pasirengę sumokėti už paspaudimus arba kitus pageidaujamus veiksmus. Šios strategijos padeda optimaliai valdyti reklamų biudžetus, pasiekti tikslinę auditoriją, esant reikalui atlikti skaidymo testavimus ir didinti reklamų efektyvumą.

„Google“ reklamos aukcionų strategijos esmė: Taktikos ir sumų nustatymai, kuriuos reklamos savininkai naudoja norėdami pasiekti geriausius rezultatus reklamų aukcione.

Pagrindinės „Google Ads“ aukciono strategijos:

  1. Į poziciją orientuotas paspaudimų maksimizavimas: Sistemos tikslas – maksimizuoti paspaudimus taip, kad pagerėtų skelbimo pozicija aukcione.
  2. Didžiausias paspaudimų skaičius: Sistema nustato paspaudimų skaičių, kuriuo siekiama pasiekti maksimalų biudžeto naudojimą.
  3. Į įrenginius orientuotas paspaudimų koregavimas: Pasirenkama, kiek ir kuriai įrenginio kategorijai mokėti, t.y. mokėti 50% arba 20% mažiau ir pan. (pvz., mobiliesiems telefonams).
  4. Mokestis už konversijas (CPA): Nustatoma riba, kurią reklamuotojas gali mokėti už konversiją.
  5. Maksimalus konversijų skaičius (Max Conversions): Sistema stengiasi pasiekti maksimalų konversijų skaičių su turimu reklamos biudžetu.

Google“ reklamos aukcionų strategijos leidžia reklamos savininkams lanksčiai valdyti reklamų pasirodymus, optimizuoti paspaudimų kainas ir pasiekti geriausius rezultatus atsižvelgiant į įvairius kampanijos tikslus.

Aukciono strategijos formulė:
Aukciono strategijos sėkmė priklauso nuo tinkamo paspaudimų sumos nustatymo, siekiant maksimizuoti rezultatus su turimu biudžetu.

Kainos pasiūlymo strategijos nustatymas atsižvelgiant į tikslus – yra vienas svarbiausių užduočių, kurias reikia įgyvendinti, kuriant efektyvias reklamas „Google“ tinkle.


Skaitykite daugiau („Google reklama“):
Reklamos agentūra » Žodynas » Google Ads » Google reklamos aukciono strategijos (Google Ad Bidding Strategies)

Kaip padidinti pardavimus?

Susisiekite ir gaukite individualų pasiūlymą Jūsų verslui!