Reklamos agentūra » Google Ads » Kampanijos » Vaizdinės reklamos tinklo kampanijos » Vaizdinės reklamos tinklo kampanijos planavimas

Vaizdinės reklamos tinklo kampanijos planavimas

Planuojant Vaizdinės reklamos tinklo kampaniją, esminis žingsnis yra kruopštus ir strategiškas požiūris. Ši „Google Ads“ reklamos kampanija suteikia unikalias galimybes pasiekti auditoriją vizualiu ir patraukliu būdu per įvairias interneto platformas, įskaitant „YouTube“, svetaines, programėles ir „Google“ priklausančias nuosavybes. Sėkmingai suplanuota kampanija ne tik gali padidinti jūsų prekių ar paslaugų žinomumą, bet ir skatinti konversijas bei įtraukti naują auditoriją.

Sėkmingas vaizdinės reklamos tinklo kampanijos planavimas

 1. Nustatykite tikslus: Prieš pradėdami kampaniją, svarbu aiškiai apibrėžti savo tikslus. Ar siekiate didinti tiesioginį atsako srautą, generuoti paspaudimus ar reklamuoti prekės ženklą? Tai nulems, kaip planuosite ir įgyvendinsite kampaniją, nuo auditorijos segmentavimo iki biudžeto nustatymo.
 2. Pasirinkite biudžetą ir kainų siūlymo strategiją: Nustatykite, kiek norite išleisti per dieną ir pasirinkite tinkamą kainų siūlymo strategiją. Galite naudoti automatinio kainų siūlymo strategijas arba rankiniu būdu nustatyti mokesčio už paspaudimą. Tai leis jums efektyviai kontroliuoti skelbimų rodymą ir matuoti kampanijos efektyvumą.
 3. Suraskite tikslinę auditoriją: Naudojant optimizuotą taikymą, galite rasti naujų ir atitinkamų klientų, pagal kriterijus, kuriuos pasirinkote. Įtraukite taikymo signalus, kad pagerintumėte skelbimų efektyvumą. Tiesiog pasirinkite optimizuotą taikymą, jei nenorite ieškoti naujų auditorijų.
 4. Kurkite interaktyvius vaizdinius skelbimus: Išnaudokite interaktyvių vaizdinių skelbimų galimybes. Įkelkite išteklių, o „Google“ DI sugeneruos skelbimų derinius iš svetainių, programų, „YouTube“ ir „Gmail“. Tai leis jums pritraukti dėmesį unikaliais ir patraukliais skelbimais.
 5. Analizuokite našumo įrankius: Naudokite „Google“ reklamos skiltį „Įžvalgos ir ataskaitos“, kad stebėtumėte kampanijos našumą. Vertinkite skelbimų efektyvumą, pasitelkiant skirtingus įvertinimo metodus, ir naudokite įrankius, kaip „Google Analytics“, analizuojant klientų kelius iki konversijų.

Šios gairės suteiks jums tvirtą pagrindą planuojant ir įgyvendinant sėkmingą Vaizdinės reklamos tinklo kampaniją. Svarbu atkreipti dėmesį į kiekvieną žingsnį ir kruopščiai analizuoti kampanijos našumą, siekiant nuolat tobulinti strategiją.

Pagrindiniai vaizdinio reklamos tinklo kampanijos nustatymai

Pagrindiniai nustatymai:

 • Kampanijos pavadinimas: Įveskite unikalų ir suprantamą pavadinimą, kuris padės atpažinti jūsų kampaniją.
 • Tinklo nustatymai: Pasirinkite „Vaizdo tinklas“ kaip kampanijos tipą, nes tai leis jums rodyti skelbimus vaizdinėje reklamos platformoje.
 • Kampanijos tipas: Pasirinkite kampanijos tipą pagal savo tikslus, pvz., „Įprasta Vaizdinės reklamos tinklo kampanija“.
 • Nustatykite biudžetą: Nurodykite dienos biudžetą, tai yra suma, kurią esate pasiruošęs išleisti kampanijai per vieną dieną.
 • Kainų siūlymas: Pasirinkite kainų siūlymo strategiją, galite naudoti automatinį kainų siūlymą, neautomatinį mokesčio už paspaudimą (MUP) siūlymą arba išmanųjį kainų siūlymą.
 • Paskirties vieta: Pasirinkite, kur jūsų skelbimai bus rodomi, pvz., „YouTube“ kanaluose arba vaizdo įrašuose.
 • Auditorija: Sukurkite auditorijos segmentus, kad pasiektumėte tikslius vartotojus. Naudojant optimizuotą taikymą galite automatiškai rasti naujas ir atitinkamas auditorijas.
 • Interaktyvūs vaizdiniai skelbimai: Jei norite naudoti interaktyvius vaizdinius skelbimus, įkelkite išteklių, pvz., vaizdų, antraščių, logotipų, vaizdo įrašų ir aprašymų, o „Google“ DI sugeneruos skelbimų derinius.
 • Skelbimo išdėstymas: Pasirinkite, kaip norite, kad jūsų skelbimai būtų rodomi, pvz., išsidėstymas „Visos galimybės“, „Sparčiausi“ arba „Geriausiai veikiantys pirmiausia“.

Šie nustatymai leis jums efektyviai valdyti Vaizdinės reklamos tinklo kampaniją ir siekti jūsų nustatytų tikslų. Svarbu kiekvieną iš jų atidžiai apsvarstyti ir pritaikyti pagal jūsų verslo poreikius bei kampanijos tikslus.

Naudingos nuorodos:

» Kaip suplanuoti Vaizdinės reklamos tinklo kampaniją


Skaitykite daugiau („GDN reklama“):
Reklamos agentūra » Google Ads » Kampanijos » Vaizdinės reklamos tinklo kampanijos » Vaizdinės reklamos tinklo kampanijos planavimas

Kaip padidinti pardavimus?

Susisiekite ir gaukite individualų pasiūlymą Jūsų verslui!