Reklamos agentūra » Google reklama » TOP 10 patarimai kaip sukurti gerą Google Ads reklamos skelbimą!

TOP 10 patarimai kaip sukurti gerą Google Ads reklamos skelbimą!

Google reklama – kaip sukurti efektyvią reklamą?

1. Aiški, tiksli ir kokybiška antraštė.

Reklamos antraštė yra viena svarbiausių dalių dirbant su Google reklama ir kontekstine reklama. Jeigu sudominsite vartotoją antrašte, tik tada yra galimybė, jog vartotojas perskaitys pilną ar dalį reklamos skelbimo ir ant jo paspaus. Antraštėje naudokite raktažodį ir svarbiausią faktą ar privalumą.

2. Raktažodžiai ne tik antraštėje, bet ir tekste.

Būtina naudoti rektažodžius tekste, antraštėje, tai vizualiai pritraukia vartotojo dėmesį, gerina reklamos skelbimų kokybės balą ir mažina reklamos kaštus.

3. Įtraukite produkto / paslaugos naudą.

Būtinai skelbimo aprašyme nurodykite Jūsų paslaugos, produkto naudą, ką vartotojas gauna įsigijęs produktą ir kokią problemą tai išsprendžia.

Reklaminių tekstų kūrimas - Google Ads4. Rašykite apie savo klientus, ne apie save.

Reklamos skelbimų tekstuose rašykite ne „Mes parduodame X paslaugą“, o „Gaukite Y naudą užsisakę Z paslaugą“. Kalbėkite apie klientus, ne apie save.

5. Kuo Jūs geresni už konkurentus?

Peržvelkite kokius tektus Google Ads reklamoje (Google Ads), naudoja Jūsų konkurentai. Atkreipkite dėmesį kokius produktų privalumus jie išskiria. Išgryninę savo auditoriją, reklamos tekstuose nurodykite kuo Jūs geresni už kitus. Neperspauskite, tai turi atrodyti solidžiai, etiškai ir su teisinga informacija.

6. Kvieskite vartotoją veiksmui.

Reklamoje būtinai nurodykite kvietimą veiksmui (angl. call to action). Pvz. „Apsipirkite internetu“,„Skambinkite konsultacijai“ ir pan. O dar geriau, nurodykite ir paskatinimą, apribojant laike -„Apsipirkite šiandien! Išpardavimas baigiasi penktadienį.“.

7. Nurodyti kainą ar ne?

Kai kurie verslai naudoją metodą – neviešinti produkto kainos, ją pateikia vadybininkas, kai vartotojas susiekia. Toks reklamos tikslas yra gauti užklausą ir sekančiuose etapuose derėtis su potencialiais klientais. Tačiau jei Jūsų kaina konkurencinga kokybės ir kainos atžvilgiu, galima pritaikyti frazę „Dabar produktai nuo XX eurų“.

8. Naudokite skaičius ir statistiką.

Skaičiai, statistika, procentai – leidžia kokybiškai išskirti reklamos skelbimus iš kitų. Dažniausiai skaičiai yra stiprūs faktai ir pranašumai prieš konkurentus. Taip pat skaičiai ir procentai yra vizualiai labiau dėmesį atkreipianti teksto dalis. Todėl gerėja Google reklamos skelbimų kokybė ir mažėja reklamos kaina.

9. Mąstykite kaip Jūsų tikslinė auditorija.

Galvokitė iš Jūsų klienų perspektyvos. Ką jie mąsto? Su kokiomis problemomis susiduria? Ir kaip Jūsų produktas gali išspręsti šias problemas? Panaudokite tokią informaciją reklamos skelbimų aprašymuose.

10. Būkite ypatingai specifiški.

Google reklamos skelbime būkite specifiški ir eikite kuo giliau į situaciją. Pvz. vietoje „Vedame Google Ads mokymus“, galite panaudoti „Per 5 val. mokymus įgykite sertifikatą ir išmokite net 3 skirtingas Google Ads strategijas!“.

Efektyvūs Google skelbimai – trumpai:

  1. Tiksli, kokybiška antraštė.
  2. Raktažodžiai tekste ir antraštėje.
  3. Produkto, paslaugos nauda.
  4. Rašykite apie klientus, jų poreikius.
  5. Pranašumai prieš konkurentus.
  6. Kvietimas veiksmui.
  7. Kaina nurodyti arba ne.
  8. Skaičiai ir statistika.
  9. Kliento psichologija.
  10. Ypatinga specifika.

Reklamos skelbimai ir reklamos tekstai – geri ir blogi pavyzdžiai

Blogas reklamos tekstų pavyzdys nr.1:
Antraštė: Saulės elektrinės
Aprašymas: Saulės elektrinės jums. Mes parduodame saulės elektrines ir saulės kolektorius.
Kas blogai reklamos skelbime?
Banalus ir paprastas aprašymas, be to, labiau kalbama apie mus, nei apie naudą klientui.

Blogas reklamos tekstų pavyzdys nr.2:
Antraštė: Saulės elektrinės
Aprašymas: Saulės elektrinė, kuri generuoja elektrą jums. Džiaukitės savo saulės elektrine.
Kas blogai reklamos skelbime?
Nenurodytas segmentas (nes šis skelbimas skirtas tik verslui). Aprašymas taip galima sakyti apie nieką, bandyta įterpti emociją „Džiaukitės“. Visgi, verslo segmentui, emociją reikėtų perteikti solidžiau.

Geras reklamos tekstų pavyzdys nr.1:
Antraštė: Saulės elektrinės iki -20%
Aprašymas: Efektyvios saulės elektrinės: tvarumas ir mažesnė elektros sąskaita. Kreipkitės!
Kas gerai reklamos skelbime?
Nurodyta skaitinė reikšmė ir nuolaida/akcija (-20%), aprašyme nurodytas efektyvumo privalumas, taip pat nauda (mažesnė elektros sąskaita) ir gamtos saugojimas (tvarumas). Be kita ko, reklamos skelbime dar nurodytas skatiniams veikti (angl. call to action).

Geras reklamos tekstų pavyzdys nr.2:
Antraštė: Saulės elektrinės Verslui
Aprašymas: Saulės elektrinės Verslui. Kompensacija iki 45%, atsiperka per 4-7 metus. Susisiekite!
Kas gerai reklamos skelbime?
Nurodytas segmentas – verslui, kompesacija (reikia mažesnės investicijos), atsipirkimo laikas (verslas visada tikisi investicijos grąžos). Reklamos skelbime dar nurodytas skatiniams veikti (angl. call to action).

Psichologiniai triukai reklamoje, kuriantys socialinį pasitikėjimą

Psichologiniai triukai yra galingas įrankis, kurį reklamos specialistai dažnai naudoja siekdami paskatinti vartotojus įsigyti produktą ar paslaugą. Tai yra subtilios taktikos, kurios daro įtaką mūsų suvokimui ir elgsenai. Vienas toks triukas yra „socialinio įrodymo“ principas. Šis principas grindžiamas idėja, kad jei kiti žmonės daro tam tikrą veiksmą arba pasitiki tam tikru produktu, mes jausime didesnį norą tai padaryti arba pasitikėti tuo pačiu. Tai gali būti panaudota reklamoje, kurioje pabrėžiami teigiami atsiliepimai, klientų patirtys arba populiarumo rodikliai, siekiant įtvirtinti idėją, kad daug žmonių pasitiki arba naudojasi šiuo produktu. Dar kitaip, tai galima pavadinti masiniu efektu.

Kitas įdomus psichologinis triukas yra „stiprus pabaigos efektas“. Šis principas paremtas tuo, kad mes dažnai labiau įsimename pradžią ir pabaigą, o vidurinė informacija gali būti lengvai pamiršta. Reklamos tekstui tai reiškia, kad svarbu sukurti stiprų pabaigos įspūdį, kad žmonės įsimintų prekės ar paslaugos privalumus. Pavyzdžiui, galima pateikti teigiamą paslaugos rezultatą ir pabaigti reklamą su įdomiu ar netikėtu posakiu, kuris paliks žiūrovą su įspūdžiu ir noru daugiau sužinoti apie tai.

Be to, „poreikio skatinimo“ psichologinis triukas taip pat yra efektyvus reklamos strategijos elementas. Žmonės dažnai yra linkę atidėti sprendimus ar veiksmus, todėl reklamos tekstas gali būti sukuriamas taip, kad skatintų skubėti. Pavyzdžiui, galima pateikti ribotą laiką ar kiekį pasiūlymo galiojimui arba akcentuoti, kad tai yra unikali galimybė, kurią reikia pasinaudoti nedelsiant. Šis triukas gali aktyvuoti žmonių emocines reakcijas ir jų norą veikti greitai, siekiant nepamesti šanso. Skatinimo metodas arba paprasčiausi skatinimo (angl. „call to action“) reklamos tekstai, naudojami ir Google Ads reklamoje. Keletas pavyzdžių: „Liko tik 5 vienetai.“, „Skambinkite dabar“, „Nuolaida iki  liepos 28 d.“ ir kt.

Reklamos agentūra » Google reklama » TOP 10 patarimai kaip sukurti gerą Google Ads reklamos skelbimą!

Kaip padidinti pardavimus?

Susisiekite ir gaukite individualų pasiūlymą Jūsų verslui! O gal domina „Google Ads“ reklama?